Lajm i hidhur: Vdes nxënësi i klasës së pestë në Kosovë

  • A.P /
  • 13 gusht 2020 - 16:30
Lajm i hidhur: Vdes nxënësi i klasës së pestë në Kosovë

Ka ndërruar jetë nxënësi Erand Ternava nga Prishtina, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Nxënësi ka qenë nxënës shembullor i klasës së pestë në shkollën "Pavarësia" në Prishtinë.

Lajmin e trishtë e konfirmoi drejtori i zellshëm i shkollës në fjalë, z. Shefki Rusinovci.

I përjetshëm do të jetë kujtimi për engjëjt e pashuar si Erandi!

Ngushëllime për familjen Ternava dhe tërë personelin e shkollës!

Image

(Kosova Sot Online)