Aksident: Vetura përplas 15- vjeçarin

  • A.P /
  • 13 gusht 2020 - 21:58
Aksident: Vetura përplas 15- vjeçarin

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:40, në Tufinë, Tiranë.

Policia njofton se mjeti me drejtues shtetasin A.A., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale G.N., 15 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit ndodhet në vendngjarje.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(Kosova Sot Online)