Nasimi tregon se si e futi në thes Daut Haradinajn dhe e ngrehu zvarrë nëpër ara

  • E.K /
  • 15 gusht 2020 - 16:06
Nasimi tregon se si e futi në thes Daut Haradinajn dhe e ngrehu zvarrë nëpër ara

Nënkryetari i OVL UÇK’së, Nasim Haradinaj ka qenë i ftuari i radhës i rubrikës “n’Katun” të emisionit veror “SONTE”.

Ai ka folur për jetën e tij, duke treguar kështu se çfarë fëmije ka qenë. Po ashtu ka rrëfyer se si prindërit e kanë këshilluar që vazhdimisht të lexojë libra.

Ndër të tjera ka treguar se e ka futur në thes deputetin e AAK’së, Daut Haradinajn dhe e ka ngreh zvarrë nëpër tokë.

(Kosova Sot Online)