Mitrovica përfshihet nga një stuhi me erë e shi

  • E.K /
  • 15 gusht 2020 - 17:36
Mitrovica përfshihet nga një stuhi me erë e shi

Rajoni i Mitrovicës është përfshirë nga reshje të mëdha shiu e erëra të forta.

Meteo Ballkan ka publikuar një video në të cilën shihet gjendja atje.

Ndërkohë edhe dje në parashikimet e motit, thuhej se në vikend do të ketë rënie temperaturash dhe të reshura shiu e stuhi.

 

Stuhi e fuqishme në Mitrovicë tani ë Video: Bahrije Ibra

Publiée par Meteo Ballkan sur Samedi 15 août 2020

(Kosova Sot Online)