“Mos më prek, nuk të njoh”, momenti kur Nasim Haradinaj del nga taksi dhe përballet me policët e EULEX’it

  • A.P /
  • 25 shtator 2020 - 19:07
“Mos më prek, nuk të njoh”, momenti kur Nasim Haradinaj del nga taksi dhe përballet me policët e EULEX’it

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVL e UCK’së), Nasim Haradinaj, ka qenë duke hyrë në ndërtesë kur është ndaluar nga policia e EULEX’it. 

Ai ka refuzuar të dorëzohet dhe i ka paralajmëruar policët që të mos e prekin derisa të vjen Policia e Kosovës.

“Mos më prek, nuk të njoh”, u ka thënë në shqip Haradinaj policëve të EULEX’it.

(Kosova Sot Online)