Babai nga Prizreni lajmëron djalin në polici: Më ka rrahur disa herë

  • E.K /
  • 25 nëntor 2020 - 09:30
Babai nga Prizreni lajmëron djalin në polici: Më ka rrahur disa herë

Policia e Kosovës është njoftuar dje se një person ka ushtruar disa herë dhunë fizike ndaj babait të tij.

Viktima (babai) e ka raportuar në polici djalin duke bërë të ditur para organeve kompetente se i njëjti e ka sulmuar fizikisht disa herë.

I dyshuari nuk gjendej në shtëpi dhe për momentin nuk dihet vendndodhja e tij.

Rasti po hetohet.

“Prizren 24.11.2020 – 12:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se në vazhdimësi ka mosmarrëveshje me djalin e tij i cili  e ka sulmuar fizikisht disa herë. I dyshuari nuk gjendej në shtëpi dhe për momentin nuk dihet  ku ndodhet. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e PK-së.

(Kosova Sot Online)