Edhe Agim Bahtiri pozitiv me koronavirus

  • A.P /
  • 01 dhjetor 2020 - 18:14
Edhe Agim Bahtiri pozitiv me koronavirus

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Ai tha se pas disa simptomave është testuar me ç’rast ka rezultuar pozitiv.

Njoftimi i tij i plotë:

Të nderuar qytetarë dhe bashkëpunëtorë,

Ju njoftoj se pas disa simptomave kam bërë testin për COVID-19, ku kam dalë pozitiv.

Shihemi së shpejti.

Ndryshe, pak më parë njoftoi se pozitiv me koronavirus ka rezultuar edhe Glauk Konjufca.

(Kosova Sot Online)