Kjo bukuroshe, është motra e presidentes Vjosa Osmani

  • G.G /
  • 06 April 2021 - 16:41
Kjo bukuroshe, është motra e presidentes Vjosa Osmani

I pamë të gjithë, dy vajzat, bashkëshortin, nënën dhe babain e presidentes së Kosovës Vjosa Osmani.

Por pak njerëz dinë se ajo ka një motër. Quhet Blinera Osmani. Nuk ngjasojnë fort mes vete, por kanë diçka të përbashkët, shenjat dhe mimika.

Blinera është motra e vogël e Vjosës, është e martuar dhe ka një vajzë. Shikojini disa foto të saj dhe vlerësojeni vet.... 

(Kosova Sot Online)