Kjo video bëhet virale - Do bëhej kurban, dhia hidhet nga çatia

  • E.K /
  • 22 korrik 2021 - 10:41
Kjo video bëhet virale - Do bëhej kurban, dhia hidhet nga çatia

Nië imazh që vjen nga Turqia dhe është publikuar në mediat sociale, shihet dhia kurban që ngjitet në çatinë e shtëpisë së veçuar 2-katëshe, ku më pas humb ekuilibrin e saj dhe bie.

Kafsha u përpoq të largohej, por ndërkohë një qytetar e priste poshtë.

Ky moment është fiksuar në një videon e mëposhtme:

https://video.syri.net/upload/videos/2021/07/kmkw1pAcYSMYmuqvmJRu_22_a5f050f64b15e2aba7264b1f75f45f7f_video_240p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)