Haxhi Avdyli: Duhet thyer hundët Rusisë

  • E.K /
  • 11 November 2022 - 10:03
Haxhi Avdyli: Duhet thyer hundët Rusisë

Deputeti i Guxo, Haxhi Avdyli, në një postim në Twiter ka thënë se "Duhet thyer hundët Rusisë", shkruan "Kosova Sot Online".

Ai tutje ka shkruar se në këtë mënyrë rritet paqja në ballkan dhe Evropë.

“Sa më shumë që i thehen hundët Rusisë, paqja dhe perspektiva rritet jo vetëm për Ukrainën, por edhe për Ballkanin e Evropën. Aleatët e Rusisë do struken si minjtë” ka shkruar Avdyli.

(Kosova Sot Online)