'Hallakamë' në Kuvendin e Republika Srpskas, 'kapen' deputetët

  • A.P /
  • 01 December 2022 - 21:07
'Hallakamë' në Kuvendin e Republika Srpskas, 'kapen' deputetët

Për pak sa nuk janë rrahur, disa deputetë në Kuvendin e Republikës Srpsa në Bosnjë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Në rrjete sociale është publikuar një video, ku shihet një tension ndërmjet deputetëve Nebojsha Vukanoviq dhe Petko Rankiq.

Përplasja e mundshme fizike mes dy deputetëve, është evituar nga një grup deputetësh.

Sipas mediave, nuk dihet saktësisht se për çfarë u zunë dy deputetët.

(Kosova Sot Online)