Policia gjobit veturat që hyjnë në rrugën “Xhorxh Bush” në Prishtinë

  • E.K /
  • 16 January 2023 - 11:22
Policia gjobit veturat që hyjnë në rrugën “Xhorxh Bush” në Prishtinë

Në rrugën “Xhorxh Bush” në Prishtinë, Policia e Kosovës ka dalë, për të parë se a po respektohet rregullat për automjetet që lejohen në këtë pjesë të rrugës, përcjell “Kosova Sot Online”.

Lexuesit kanë thënë se Policia ka dënuar disa nga shoferët që kanë hyrë në këtë rrugë.

Në këtë rrugë lejohen vetëm autobusët urbanë, taksitë dhe automjetet urgjente.

(Kosova Sot Online)