Aksident i rëndë: Shoferja humb kontrollin, përmbyset vetura

  • E.K /
  • 01 February 2023 - 09:21
Aksident i rëndë: Shoferja humb kontrollin, përmbyset vetura

Një aksident ka ndodhur sot në rrugën Lezhë-Rrile, përcjell “Kosova Sot Online”.

Një veturë me të cilin udhëtonte një femër ka humbur kontrollin dhe është përplasur me shtyllat në anë të rrugës.

Si pasojë e këtij aksidenti vetura është përmbysur.

Shoferja ka marrur lëndime të lehta, ku edhe është dërguar për në spital.

Policia ka filluar hetimet lidhur me këtë aksident.

(Kosova Sot Online)