Sot do të ketë rreshje borë në Kosovë

  • E.K /
  • 03 February 2023 - 08:21
Sot do të ketë rreshje borë në Kosovë

Për të premten parashikohet të ketë reshje bore në Kosovë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Dita do të vijojë me diell dhe vranësira.

Kurse, në orët e vona të mbrëmjes, pak para mesnatës, pritet të arrijë një valë e re me të reshura bore.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -4 deri në -1°C, ndërsa ato maksimale prej 4 deri në 8°C

(Kosova Sot Online)