Emocionuese: 8- vjeçari bashkohet me nënën pas 52 orësh i bllokuar në rrënoja

  • E.K /
  • 08 February 2023 - 12:08
Emocionuese: 8- vjeçari bashkohet me nënën pas 52 orësh i bllokuar në rrënoja

Një djalë tetë vjeçar është shpëtuar dhe është nxjerrur nga rrënojat e një ndërtese të shembur pas rreth 52 orësh, në Hatay, Turqi, përcjell “Kosova Sot Online”.

Yigit Cakmak u dërgua te nëna e tij, e cila e priste dhe e e përqafoi me lot gëzimi.

(Kosova Sot Online)