Tërmeti “shkund” Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

  • E.K /
  • 09 February 2023 - 12:15
Tërmeti “shkund” Shqipërinë,  ja ku ishte epiqendra

Në Shqipëri janë ndjerë lëkundje tërmeti paraditen e sotme, transmeton "Kosova Sot Online".

Lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter, dhe me epiqendër në Elbasan.

(Kosova Sot Oneline)