Hajnat hyjnë me forcë në një shtëpi, vjedhin stoli e para

  • E.K /
  • 30 March 2023 - 10:16
Hajnat hyjnë me forcë në një shtëpi, vjedhin stoli e para

Disa persona të panjohur kanë hyrë më forcë në një shtëpi në Graçanicë, ku kanë vjedhur stoli ari dhe argejndi dhe para të gatshme, shkruan “Kosova Sot Online”.

“Raportohet se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së ankueses femër serbe dhe nga aty kanë vjedhur një sasi stoli ari dhe argjendi dhe para të gatshme”, shkruhet në njoftim.

Nuk raportohet për persona të dyshuar, kurse rasti është në procedurë hetimore.

(Kosova Sot Online)