Mënyra e lehtë për ta luftuar fryrjen - Shëndetësia - Kosova Sot
Mënyra e lehtë për ta luftuar fryrjen

Mënyra e lehtë për ta luftuar fryrjen

Nëse nuk dëshironi që të keni telashe me fryrjet, atëherë kjo është mënyra si ta bëni. Përbërësit: - 4 gota me arra, - 1-2 lugë kripë, - ujë të filtruar, transmeton gazeta Kosova Sot. Përgatitja: Arrat i vendosni në enë, ia shtoni kripën, hidhni ujin dhe i mbuloni. Një enë si kjo e lini të qëndrojë rreth 7 orë, më mirë gjatë natës.

(Kosova Sot)

16 orë e 42 minuta më parë
19/12/18