"Smoothie" nga mollët dhe kanella - Shëndetësia - Kosova Sot
"Smoothie" nga mollët dhe kanella

"Smoothie" nga mollët dhe kanella

Nëse ndiheni të fryrë në stomak, nuk keni energji, atëherë ju preferojmë lëngun freskues që ju mbush me energji, transmeton gazeta Kosova Sot. Ky kombinim do ta përshpejtojë metabolizmin tuaj derisa edhe lëkurën jua bën më të bukur. Përbërësit: 2 mollë 2 lugë kanellë 150 ml jogurt grek 1 lugë fara të lirit 100 ml qumësht bademi. Përgatitja: Të gjithë përbërësit i vendosni në bleder, i përzieni dhe e konsumoni lëngun.

 

(Kosova Sot)

22 orë e 29 minuta më parë
15/12/18