Kjo pije magjike gjallëron mëlçinë

  • 11 prill 2019 - 12:47
Kjo pije magjike gjallëron mëlçinë

Kur mëlçia të jetë plot me helme, nuk është në gjendje të funksionojë në mënyrë normale. Nëse dëshironi që njëkohësisht ta pastroni mëlçinë dhe të humbin në peshë, ekspertët ju sjellin këtë pije natyrale.

Përbërësit:

3 limonë;

1 gotë majdanoz të copëtuar;

5 shkopinj selino;

6 gota ujë.

Udhëzimet:

Lëngun nga limonët, majdanozin dhe selinon i bluani në blender e më pas i shtoni ujin dhe përzieni. Konsumoni dy gota, tri herë në ditë. në lukth të thatë.

(Kosova Sot)