Mjalti nga luleradhiqet për imunitet të fortë

  • 16 prill 2019 - 12:55
Mjalti nga luleradhiqet për imunitet të fortë

Në secilin hap zverdhim, e kjo është mënyra e duhur për ta forcuar sistemin imun pas dimrit, pastrimin e gjakut, shërimin e problemeve me lukth dhe tretje.

Prandaj, përdorni fuqitë e lules luleradhiqe. Përgatitni mjaltin që ju kthen në jetë.

Katër gota lule të pastra të luleradhiqeve zieni në dy litra ujë, procedoni, e aty shtoni një kilogram mjaltë dhe lëngun nga dy limonë, vazhdoni të zieni me përzierje, derisa të shndërrohet në shurup. E mbyllni dhe e konsumoni dy herë në ditë. 

(Kosova Sot)