Pastrojeni mëlçinë tuaj!

  • 16 shtator 2019 - 08:36
Pastrojeni mëlçinë tuaj!

Njëra nga gjërat më të rëndësishme që mund të bëjmë për shëndetin tonë është ta mbajmë mëlçinë të shëndetshme. Ky organ vital luan rol të rëndësishëm në lirimin nga helmet, duke pasur rol të rëndësishëm në pastrimin e organizmit. Mëlçia e shëndetshme siguron tretje të duhur dhe përshpejton metabolizmin.

Për shëndetin e mëlçisë i rëndësishëm është kjo përgatitje. Përzini dy lugë lëng limoni dhe një lugë vaj ulliri dhe e pini këtë përzierje. Rezultate të mira do të keni nëse pijen e përdorni në lukth të zbrazët. Pas disa ditëve do t'i vëreni rezultatet - do të keni më shumë energji, lëkurë më me shkëlqim, qeskat zhduken dhe bëhet tretja më të mirë.

(Kosova Sot Online)