Hiqni kilogramët dhe qëndroni të shëndoshë!

  • 17 janar 2020 - 11:36
Hiqni kilogramët dhe qëndroni të shëndoshë!

Në vijim ju sjellim menynë ditore, e cila përmban të gjitha vlerat ushqyese, që ju mban të ngopur, e ndihmon metabolizmin tuaj dhe largon kilogramët e tepërt.

Kafjalli: portokall dhe mollë, 2 vezë të fërguara, bukë të thekur integrale Zamra: 2 pemë sipas dëshirës, jogurt Dreka: 150-170 gramë mish pule në skarë, perime në gjalpë apo vaj ulliri dhe sallatë të gjelbër Zamra: pak oriz të gatuar (80 g) me perime Darka: sallatë të gjelbër me perime (qepë, domate…) dhe tunë.

(Kosova Sot Online)