Ronaldo turpëron Mayoralin në stërvitje - Sport - Kosova Sot
Ronaldo turpëron Mayoralin në stërvitje

Ronaldo turpëron Mayoralin në stërvitje

Cristiano Ronaldo ka qenë në disponim në stërvitjen e fundit

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka turpëruar sulmuesin e ri të Los Blancos, Borja Mayoral

Portugezi, gjatë stërvitjes së fundit, ia ka futur topin mes këmbëve 20 vjeçarit.

Kampioni i Spanjës dhe Evropës nesër do të jetë mysafirë i Getafes nga ora 16:15. 

 

 

(Kosova Sot)

5 orë e 32 minuta më parë
13/12/18