FFK njojfton të gjithë tifozët kosovarë për ndeshjen Kosovë-Izrael - Sport - Kosova Sot
FFK njojfton të gjithë tifozët kosovarë për ndeshjen Kosovë-Izrael

FFK njojfton të gjithë tifozët kosovarë për ndeshjen Kosovë-Izrael

Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se biletat për ndeshjen Kosovë – Izrael për kualifikimet e Evropianit U21, do të shiten edhe nesër në dy pika afër stadiumit “Adem Jashari” në Mitrovicë.

FFK po ashtu paralajmëron të gjithë tifozët se në çdo hyrje të stadiumit masat e sigurisë do të jenë në nivelin më të lartë dhe do të ketë kontrollim rigoroz.

Dyert e stadiumit do të jenë të hapura për tifozët në orën 17:00.

Mjetet që do të ndalohen në hyrje të stadiumit:

Image

 

(Kosova Sot)

2 orë e 27 minuta më parë
16/12/18