Abraham , Loftus-Cheek dhe Pickford startojnë për Anglinë kundër Gjermanisë - Sport - Kosova Sot
Abraham , Loftus-Cheek dhe Pickford startojnë për Anglinë kundër Gjermanisë

Abraham , Loftus-Cheek dhe Pickford startojnë për Anglinë kundër Gjermanisë

Gareth Southgate ka vendosur qe të startoj me Tammy Abraham, Ruben Loftus Cheek dhe Jordan Pickford kundër Gjermanisë, sipas burimeve të Skysports.

Sulmuesi i Swansea Abraham do të filloj se bashku me Jamie Vardy në sulm në Wembley të premten.

Ruben Loftus-Cheek do të luaj në mesfushë, kurse portieri i Everton Jordan Pickford eshte gjithashtu në linjë për të fituar vendin, për të luajtur lojen e tij të parë për Anglinë kundër kampioneve të botës.

(Kosova Sot)

33 minuta më parë
19/12/18