Çmenduri nga McGregor, futet në ring dhe e sulmon gjyqtarin (Video) - Sport - Kosova Sot
Çmenduri nga McGregor, futet në ring dhe e sulmon gjyqtarin (Video)

Çmenduri nga McGregor, futet në ring dhe e sulmon gjyqtarin (Video)

Conor McGregor e ka bërë një gjest aspak sportiv. Kampioni në UFC nuk është përmbajtur pas meçit të fituar nga shoku i tij, Charlie Ward. 

Ai u fut në ring dhunshëm për të uruar shokun e tij, por që veprimi tjetër i tij ishte vërtetë josportiv. 

McGregor e ka sulmuar gjyqtarin, Marc Goddard pasi ai tentoi ta largoi me fjalë atë nga oktagoni. 

Pas kësaj ai u acarua edhe më shumë duke kërcënuar seriozisht gjyqtarin.

(Kosova Sot)

16 orë e 7 minuta më parë
18/12/18