Super Man City, Silva shënon dhe përmbys West Hamin - Sport - Kosova Sot
Super Man City, Silva shënon dhe përmbys West Hamin

Super Man City, Silva shënon dhe përmbys West Hamin

Manchester City ka kaluar në epërsi kundër West Ham United me golin e vonshëm të David Silvas. Ai realizoi për 2:1 në minutën e 83’të.

 

 

 


 

(Kosova Sot)
 

12 orë e 14 minuta më parë
23/01/19