Lojtarët nudo në dhomat e zhveshjeve, Interi feston fitoren dhe rrëmbimin e vendit të parë (Foto/Video) - Sport - Kosova Sot
Lojtarët nudo në dhomat e zhveshjeve, Interi feston fitoren dhe rrëmbimin e vendit të parë (Foto/Video)

Lojtarët nudo në dhomat e zhveshjeve, Interi feston fitoren dhe rrëmbimin e vendit të parë (Foto/Video)

Interi arriti të ngjitej sot në krye të klasifikimit në Seria A, pas fitores 5-0 me Chievon.

Fitorja i ka ekzaltuar të gjithë në kampin zikaltër, dhe festa pas vërshëllimës përfundimtare, ka vazhduar gjatë edhe në dhomat e zhveshjeve.

Në një video të publikuar nga kapiteni Mauro Icardi në Instagram, shfaqen futbollistët në dhomat e zhveshjeve, të cilët festojnë si të çmendur, por në një moment fokusohet edhe mesfushori Vecino, i cili shfaqet totalisht nudo.


(Kosova Sot)

5 orë e 14 minuta më parë
16/12/18