​Danilo dëshiron largimin nga City pas vetëm pesë muajsh - Sport - Kosova Sot
​Danilo dëshiron largimin nga City pas vetëm pesë muajsh

​Danilo dëshiron largimin nga City pas vetëm pesë muajsh

Danilo nuk është i lumtur në Manchester City dhe po mendon largimin gjatë janarit

Mbrojtësi brazilian, Danilo gjatë verës së kaluar u largua nga Real Madrid për të kaluar në Angli të Manchester City.

Por, kur kanë kaluar vetëm pesë muaj, ai ka filluar të shfaq pakënaqësi dhe po mendon largimin gjatë janarit.

Danilo ka frikë se do të humbas vendin në Kombëtaren e Brazilit për Kupën e Botës dhe beson se më e mira për të do të ishte largimi.


(Kosova Sot)

3 orë e 14 minuta më parë
22/01/19