Januzaj gëzon Sociedadin - Sport - Kosova Sot
Januzaj gëzon Sociedadin

Januzaj gëzon Sociedadin

Adnan Januzaj ka munguar në ndeshjet e fundit të Real Sociedadit, për shkak të një lëndimi

Ylli i Real Sociedadit, Adnan Januzaj ka stërvitur sot normalisht me pjesën tjetër të skuadrës dhe është gati për ndeshjen e së enjtes.

Përfaqësuesi belg kishte munguar në ndeshjet e fundit, shkaku i një lëndimi që kishte pësuar në ndeshjen ndaj Atletico Madrid.

Januazj kështu do të jetë gati për ndeshjen ndaj Zenitit, që zhvillohet këtë të enjte në kuadër të Europa Leagues.

(Kosova Sot)

12 orë e 45 minuta më parë
21/01/19