Klinsman – De Biasi, “luftë” e ashpër për drejtimin e Kombëtares së njohur? - Sport - Kosova Sot
Klinsman – De Biasi, “luftë” e ashpër për drejtimin e Kombëtares së njohur?

Klinsman – De Biasi, “luftë” e ashpër për drejtimin e Kombëtares së njohur?

Jurgen Klinsman është vetë ofruar për të marrë drejtimin e Kombëtares së Australisë.

Për këtë postë është përfolur edhe ish-trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi, i cili u largua nga Alaves para një jave dhe është pa punë.

Australia është kualifikuar në Kupën e Botës “Rusi 2018”, por është pa trajner që prej dorëheqjes së Ange Postecoglou.

(Kosova Sot)

7 orë e 54 minuta më parë
23/01/19