​Formacionet zyrtare: Arsenal - BATE - Sport - Kosova Sot
​Formacionet zyrtare: Arsenal - BATE

​Formacionet zyrtare: Arsenal - BATE

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal - BATE

Arsenal dhe BATE kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Europa Leagues.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:05.

(Kosova Sot)

22 orë e 38 minuta më parë
20/11/18