Futbollisti i Kombëtares publikon momente intime me një femër - Sport - Kosova Sot
Futbollisti i Kombëtares publikon  momente intime me një femër

Futbollisti i Kombëtares publikon momente intime me një femër

Fundviti është një festë për të gjithë, ndërsa disi më të privilegjuar duket të jenë futbollistët, të cilët kanë marrë pushimet prej kohësh.

Lojtari i kombëtares, Armando Vajushi duket se është duke i shijuar më së miri këto ditë. Ai ka publikuar në rrjetet sociale një video intime me një vajzë misterioze, brenda në vaskë.

Vajza i zgjat këmbët drejt kraharorit të Vajushit, ndërsa ai “nuk e ka mendjen” që po filmohet.

Duket një mbyllje interesante e këtij viti për Armandon dhe le të shpresojmë që po kaq e mbarë do të jetë edhe nisja e vitit të ardhshëm për të.

 

(Kosova Sot)

3 orë e 14 minuta më parë
22/01/19