Bëhen bashkë Hysaj dhe Strakosha (Foto) - Sport - Kosova Sot
Bëhen bashkë Hysaj dhe Strakosha (Foto)

Bëhen bashkë Hysaj dhe Strakosha (Foto)

Elseid Hysaj dhe Thomas Strakosha janë bërë bashkë në mbrëmjen e kaluar

Ylli i Napolit, Elseid Hysaj dhe portieri fantastik i Lazios, Thomas Strakosha janë takuar mbrëmë në Itali, duke kaluar natën së bashku.

Këtë e ka treguar Hysaj, i cili ka postuar një foto në rrjetin social në Instagram.

Të dy i kanë disa ditë të lira, pasi kampionati italian ka dy javë pushim për sezonin dimëror.

Image

(Kosova Sot)

16 orë e 33 minuta më parë
22/11/18