- Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: City – Bristol

Formacionet zyrtare: City – Bristol

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester City – Bristol City

Dy skuadrat angleze, Manchester City dhe Bristol City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të gjysmëfinales në Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Bristol: Fielding, Wright, Flint, Baker, Magnusson, Brownhill, Pack, Smith, Bryan, Paterson, Reid

Image

(Kosova Sot)

18 orë e 11 minuta më parë
19/02/19