​Brenda shtëpisë 6.5 milionë dollarëshe të Ronaldos, e mbushur me fotot e tij (Foto) - Sport - Kosova Sot
​Brenda shtëpisë 6.5 milionë dollarëshe të Ronaldos, e mbushur me fotot e tij (Foto)

​Brenda shtëpisë 6.5 milionë dollarëshe të Ronaldos, e mbushur me fotot e tij (Foto)

Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të pasur në botë, për shkak të përfitimeve të mëdha që i ka edhe nga bizneset

Shtëpia ka jeton Cristiano Roandlo kushton 6.5 milionë euro dhe është një nga më të bukurat në Madrid të Spanjës.

Ajo që bie shumë në sy janë fotografitë e tij të shumta në muret e shtëpisë dhe jo vetëm.

Ai mbulohet edhe me çarçafë me fotot dhe markën e tij CR7.

Image
Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

14 orë e 32 minuta më parë
21/01/19