Roanldo shfaqet i maskuar, zbulohet arsyeja… (VIDEO) - Sport - Kosova Sot
Roanldo shfaqet i maskuar, zbulohet arsyeja… (VIDEO)

Roanldo shfaqet i maskuar, zbulohet arsyeja… (VIDEO)

Cristiano Roanldo ka befasuar të gjithë, pasi ka dalë i maskuar pas një darke që kishte në Madrid.

5 herë fituesi i “Topit të Artë” dëshiron t’i shmanget fansave dhe medieve duke u maskuar në këtë mënyrë. Ai dukej qëllimshëm se po tallej, pasi gjatë tërë kohës po qeshte.

 

 

(Kosova Sot)

17 orë e 33 minuta më parë
21/01/19