Dardan Berisha, në pesëshen e javës në Champions League (Foto) - Sport - Kosova Sot
Dardan Berisha, në pesëshen e javës në Champions League (Foto)

Dardan Berisha, në pesëshen e javës në Champions League (Foto)

Dardan Berisha po shkëlqen te skuadra e tij e re nga Çekia, Nymburk.

Ish-basketbollisti i Sigal Prishtinës s’ka të ndalur, edhe në paraqitjen e tij të fundit ai realizoi 24 pikë, pesë kërcime dhe gjashtë asistime.

Ky mund kosovarit iu shpagua nga – duke u futur në pesëshen më të mirë të javës në Champions League.

(Kosova Sot)

21 orë e 6 minuta më parë
20/11/18