- Sport - Kosova Sot
Reagimi i Coutinhos pas golit të Luis Suarez

Reagimi i Coutinhos pas golit të Luis Suarez

​Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho.

Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet në “Camp Nou”, në kuadër të Copa del ReY.

Në pamundësi për të bërë debutimin me Barcelonën për shkak të dëmtimit, i transferuari nga Liverpooli për 160 milionë euro, Philipp Coutinho, po e përcjell sfidën nga tribunat.

Ai me buzëqeshje në fytyrë duartrokiti golat e Messit dhe Albas, teksa te goli i Suarezit, Coutinho bëri një gjest ‘se me sa shumë lehtësi po realizojnë shokët e rinj’.

I ulur pran ishit të Liverpoolit është braziliani Rafinha, për të cilin raportohet se do të largohet në këtë afat kalimtar. 

(Kosova Sot)

15 orë e 5 minuta më parë
19/02/19