Veronica dhe Maria, dy bukuroshet milaniste - Sport - Kosova Sot
Veronica dhe Maria, dy bukuroshet milaniste

Veronica dhe Maria, dy bukuroshet milaniste

Futbolli është pasioni i tyre dhe të ardhmen e shohin në krah të një futbollisti.Ato janë Veronica Dal Bosco dhe Maria Dal Monte, njëra bionde e tjetra brune.

Dy bukuroshet janë tifoze të zjarrta të Milanit dhe në të ardhmen aspirojnë të jenë Wags, pra ëndërrojnë të jenë në krahët e 2 futbollistëve. 

Lojtarët e Milanit janë të paralajmëruar dhe vështirë se do ti rezistojnë sharmit të dy vajzave seksi.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot)

15 orë e 54 minuta më parë
23/01/19