Formacionet zyrtare: Paderborn – Bayern Munich - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Paderborn – Bayern Munich

Formacionet zyrtare: Paderborn – Bayern Munich

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Paderborn – Bayern Munich

Dy skuadrat gjermane, Paderborn dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të çerekfinales së DFB Pokal.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:30.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

1 orë e 12 minuta më parë
18/01/19