- Sport - Kosova Sot
Agjenti i mirënjohur: Icardi do të jetë transferimi i madh i verës

Agjenti i mirënjohur: Icardi do të jetë transferimi i madh i verës

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do të jetë transferimi i madh i verës, sipas agjentit të mirënjohur Federico Pastorello.

Icardi veçse është lidhur me një kalim të mundshëm të klube si Real Madridi dhe Manchester Unitedi dhe Pastorello pret që argjentinasi të largohet nga Interi sapo të hapet afati kalimtar veror

“Icardi? Ai do të jetë transferimi i madh i verës”, ka thënë Pastorello për Tuttosport.

24-vjeçari i ka shënuar 18 gola në 24 paraqitje për Interin këtë sezon, megjithëse ziklatrit kanë tetë ndeshje radhazi pa fitore.

 

(Kosova Sot)

3 orë e 3 minuta më parë
18/02/19