- Sport - Kosova Sot
Asambleja e FSHF-së: Përfundon raundi i parë, Duka kryeson ndaj Finos

Asambleja e FSHF-së: Përfundon raundi i parë, Duka kryeson ndaj Finos

Futbolli shqiptar zgjedh sot nga Durrësi drejtuesin e ri për 4 vitet e ardhshme si dhe anëtarët e rinj të Komitetit Ekzekutiv.

Ne perfundim te raundit te pare te numerimit, asnje nga kandidatet nuk e ka arritur 2/3 e votave te nevojshme per t’u shpallur fitues.

Votat pas rundit të parë: 

Duka 39 vota 

Fino 22 vota

4 të pavlefshme. 

 

(Kosova Sot)

9 orë e 20 minuta më parë
22/02/19