- Sport - Kosova Sot
Gazetarja sportive më seksi në botë (Foto)

Gazetarja sportive më seksi në botë (Foto)

Ish modelja e njohur e Play Boy-t, tashmë një gazetare sportive, Victoria Bonya vijon të shkëlqejë në daljet mediatike, por edhe në rrjetet sociale.

38-vjeçarja duket në një formë të mrekullueshme dhe vitet mbi shpinë, nuk i tregon aspak.

Modelja ruse, së fundi u përfshi edhe në një incident, në një aeroport, ku u ndalua pasi dyshohej se mund të kishte lidhje me KGB-në, rrjetin rus të spiunazhit.

Victoria është mjaft e lidhur me futbollin dhe në Instagramin e saj gjen shpesh foto me futbollistë, të cilët i takon sapo i jepet rasti.

Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 26 minuta më parë
22/02/19