Më e bukura e Olimpiadës Dimërore (FOTO) - Sport - Kosova Sot
Më e bukura e Olimpiadës Dimërore (FOTO)

Më e bukura e Olimpiadës Dimërore (FOTO)

Ishte flamurmbajtësja e Estonisë dhe bukuria e saj nuk kaloi pa u vënë re.

Po flasim për Saskia Alusalu, patinatorja 23-vjeçare që po mahnit me pamjen e saj të jashtme Olimpiadën Dimërore.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

7 orë e 26 minuta më parë
13/12/18