Barcelona – Getafe, formacionet - Sport - Kosova Sot
Barcelona – Getafe, formacionet

Barcelona – Getafe, formacionet

Coutinho pritet të jetë titullar në “Camp Nou” kundër Getafes.

Mundo Deportivo ka publikuar formacionet mundshme për sfidën mes Barcelonës dhe Getafes, që do të zhvillohet në “Camp Nou” nga ora 16:15.

I transferuari nga Liverpooli për 160 milionë euro, Philippe Coutinho, pritet të jetë titullar në këtë ndeshje, pas paraqitjes fantastike kundër Valencias ku hyri si zëvendësues në pjesën e dytë dhe shënoi golin e parë me fanellën e Barcelonës. 

Image

(Kosova Sot)

20 orë e 18 minuta më parë
12/12/18