Interi e nis furishëm kundër Bolognas, shënon pas dy minutave - Sport - Kosova Sot
Interi e nis furishëm kundër Bolognas, shënon pas dy minutave

Interi e nis furishëm kundër Bolognas, shënon pas dy minutave

Interi po fiton 1-0 kundër Bolognas në “Giuseppe Meazza”.

Interi e ka nisur furishëm sfidën kundër Bolognas në “Giuseppe Meazza” dhe tashmë po fiton 1-0 pas dy minutave lojë. Vendasit i kaloi në epërsi sulmuesi, Eder.

 

(Kosova Sot)

 

21 orë e 43 minuta më parë
10/12/18