Çmenduri në Francë, shikoni sa kushton një biletë për të parë ndeshjen PSG-Real Madrid - Sport - Kosova Sot
Çmenduri në Francë, shikoni sa kushton një biletë për të parë ndeshjen PSG-Real Madrid

Çmenduri në Francë, shikoni sa kushton një biletë për të parë ndeshjen PSG-Real Madrid

Nuk kanë fund çmenduritë për ndeshjen mes PSG-së dhe Realit, e cila do të luhet ditën e sotme në “Parc des Princes”.

Biletat për këtë ndeshje u shitën në mënyrë të menjëhershme në sajtin e klubit, ndërsa ka pasur edhe shitje në treg të zi.

Ka nga ata që kanë dëshmuar se kanë paguar 7.300 euro për të parë nga afër yjet e kontinentit në një përballje, që do të ishte  e denjë për finalen e Ligës së Kampionëve

Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 10 minuta më parë
15/12/18