Formacionet zyrtare: PSG – Real Madrid - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: PSG – Real Madrid

Formacionet zyrtare: PSG – Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes PSG – Real Madrid

PSG dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshjen e parë skuadra spanjolle e kishte fituar me rezultat 3:1 dhe francezëve u duhet një fitore me më shumë se dy gola për të mos u eliminuar.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Image

 

(Kosova Sot)

1 orë e 55 minuta më parë
14/12/18